SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Rozvod energie

Vodou chladená výkonová elektronika a transformátory sú najúčinnejšie spôsoby ako zvýšiť hustotu výkonu kompaktnými systémami a zatavenými krytmi. Máme dlhoročnú skúsenosť s poskytovaním nielen spájkovaných doskových výmenníkov tepla (BPHE), ale aj utesnených výmenníkov MINEX M10 pre systémy malého až vysokého napätia.

Naše modely zo 100 % nehrdzavejúcej ocele sú ideálne pre chladenie deionizovanej vody a zmesí glykolu. Máme aj iné modely vhodné pre výkonové transformátory, ktoré vyžadujú technológiu dvojitého plášťa/steny.

Súvisiace produkty

M10

M10

The Minex is a hybrid PHE (plate and frame heat exchanger) sealed by gaskets rather than brazing. It is a small unit, so it does not need the typical support frame used for traditional PHEs. The gaskets and plates can be of various materials, and the frame and plate materials need not be the same.…

B10T

B10T

B10T ponúka riešenia účinnej tepelnej výmeny v rámci širokého kapacitného intervalu, a rýchlo a jednoducho sa prispôsobí rozličným systémom. Vďaka kompaktnej veľkosti, všestrannosti a vynikajúcemu prenosu tepla je ideálnou voľbou pre jednofázové a chladiace systémy.

B16

B16

B16 bol špeciálne vyvinutý pre jednofázové systémy a upravený na mieru s cieľom pokryť kapacitu a špecifikácie mestských vykurovacích staníc, ohrievacích okruhov a ohrevu vodovodnej vody v širokej kapacitnej škále. B16 je aj vynikajúcim riešením pri chladení olejom. 

B85

B85

B85 je veľmi účinný tepelný výmenník s vyšším tepelným výkonom než iné porovnateľné produkty. B85 je ideálnou voľbou pre vysoko výkonné kondenzátory a pri náročných požiadavkách na prenos tepla. Vďaka veľkým otvorom si poradí s veľkým objemom. Menšia hĺbka tlakovania v porovnaní s predchádzajúcimi…

All-stainless

All-stainless

All-Stainless is a range of durable, compact, and efficient BPHEs for the most demanding applications and the ideal choice for industrial and utility applications that impose high demands on corrosion resistance and have a low tolerance for contamination.