SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Plynové kotle

Plynový kotol sa bežne používa na zásobovanie vykurovania a teplej vody v miliónoch bytov a domov na celom svete a je uprednostňovanou technológiou tam, kde je zemný plyn ľahko dostupný. Spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) spoločnosti SWEP svojou kompaktnosťou a vysokou účinnosťou umožňujú menším plynovým kotlom stále dosahovať maximálnych hodnôt výkonnosti. 

Naše výmenníky typu E sú optimalizované pre vysoko výkonný prenos tepla „voda do vody“ v sústavách s nízkymi tlakmi a miernymi teplotami. Ponúkajú najlepší prenos tepla a kompaktnosť pre kondenzačné aj nekondenzačné kotle a sú navrhnuté tak, aby spĺňali špecifické požiadavky našich zákazníkov vo vzťahu k veľkovýrobe plynových kotlov.

Náš výmenník typu E je najúčinnejším spájkovaným doskovým výmenníkom tepla na dnešnom trhu, ktorého takmer všetok materiál prispieva k prenosu tepla. Zariadenie môže byť vybavené prípojkami pre rôzne potrubné armatúry alebo závrtné skrutky pre montáž na hydraulickom bloku.

Súvisiace produkty