O spoločnosti SWEP

Challenge Efficiency. 
             Make a difference.


Spoločnosť SWEP optimalizuje využívanie energie, materiálov a priestoru pri vykurovacích a chladiacich systémoch. Hrdíme sa prínosom k pohodlnému a udržateľnému životu ľudí na celom svete, a konkurenčnou výhodou pre zákazníkov.

Účinnosť, ktorá prináša konkurenčnú výhodu

V spoločnosti SWEP neustále vyzývame efektívnosť na súboj: v nami navrhovaných produktoch, spôsobe práce a vo všetkých interakciách. Svoje skúsenosti a inovatívnosť využívame na tvorbu trvalo udržateľného vykurovania a chladiacich riešení, vďaka ktorým majú zákazníci konkurenčnú výhodu. Naše spájkované doskové tepelné výmenníky majú jedinečný výkon a najnižšie prevádzkové náklady.

Upravené na mieru a osvedčené

Kombinovanie štandardných komponentov na tvorbu riešení na mieru nám umožňuje zachovať si nízke náklady a dobu na realizáciu, pričom naďalej ručíme za maximálny výsledok pri každej zákazke. Máme najväčšiu škálu spájkovaných doskových tepelných výmenníkov na trhu, od najmenšej veľkosti po najvyšší objem, pre citlivé aj agresívne programy a s dôveryhodnými externými referenciami o výkone.

Zdieľanie skúseností prináša najlepšie výsledky

Úzka spolupráca, zdieľanie skúseností a integrovaný rozvoj nám umožňuje optimalizovať riešenie pre každého zákazníka. Vďaka tomu sme si získali dôveru mnohých popredných svetových výrobcov vybavenia na vykurovanie a chladenie. Vďaka výrobniam v šiestich krajinách a distribučným miestam na strategických miestach môžeme klientom na celom svete efektívne slúžiť.