O spoločnosti SWEP

Challenge Efficiency. 
             Make a difference.


Spoločnosť SWEP optimalizuje využívanie energie, materiálov a priestoru pri vykurovacích a chladiacich systémoch. Hrdíme sa prínosom k pohodlnému a udržateľnému životu ľudí na celom svete, a konkurenčnou výhodou pre zákazníkov.

Podnikanie pre budúcnosť

Na začiatku boli dvaja švédski podnikatelia v garáži - o viac ako 30 rokov neskôr je tu medzinárodná spoločnosť, ktorá má 900 zamestnancov. Jej zakladatelia boli priekopníci, ktorí využili príležitosti v oblasti technológie, ktorej verili. Rozvoju podnikania sa venovali s nadšením, kreativitou a osobným prístupom. Tento duch je vo SWEP dodnes prítomný a aj vďaka nemu posúvame hranice možného. Sme presvedčení, že naše produkty sú súčasťou udržateľnej budúcnosti, a tak sa snažíme dosiahnuť čo najvyššiu efektivitu - a o rovnaký prístup žiadame aj našich partnerov.

Účinnosť, ktorá prináša konkurenčnú výhodu

V spoločnosti SWEP neustále vyzývame efektívnosť na súboj: v nami navrhovaných produktoch, spôsobe práce a vo všetkých interakciách. Svoje skúsenosti a inovatívnosť využívame na tvorbu trvalo udržateľného vykurovania a chladiacich riešení, vďaka ktorým majú zákazníci konkurenčnú výhodu. Naše spájkované doskové tepelné výmenníky majú jedinečný výkon a najnižšie prevádzkové náklady.

Upravené na mieru a osvedčené

Kombinovanie štandardných komponentov na tvorbu riešení na mieru nám umožňuje zachovať si nízke náklady a dobu na realizáciu, pričom naďalej ručíme za maximálny výsledok pri každej zákazke. Máme najväčšiu škálu spájkovaných doskových tepelných výmenníkov na trhu, od najmenšej veľkosti po najvyšší objem, pre citlivé aj agresívne programy a s dôveryhodnými externými referenciami o výkone.

Zdieľanie skúseností prináša najlepšie výsledky

Úzka spolupráca, zdieľanie skúseností a integrovaný rozvoj nám umožňuje optimalizovať riešenie pre každého zákazníka. Vďaka tomu sme si získali dôveru mnohých popredných svetových výrobcov vybavenia na vykurovanie a chladenie. Vďaka výrobniam v päť krajinách a distribučným miestam na strategických miestach môžeme klientom na celom svete efektívne slúžiť.