SSP - Výpočtový softvér

SSP je naša jedinečná aplikácia vyvinutá pre pokročilé výpočty výmenníkov tepla. Dokáže vykonávať jednofázové, kondenzačné, výparníkové a kaskádové výpočty aj dvojstupňové aplikácie. Stačí zadať vstupné údaje a aplikácia SSP okamžite predstaví koncepciu produktu, ktorá optimálnym spôsobom rieši vaše potreby.

Aplikácia bola vyvinutá pre náročné výpočty a s intuitívnym používateľským rozhraním predstavuje efektívny nástroj pre technikov na celom svete. Je dostupná v mnohých jazykoch a je založená na našich rozsiahlych  znalostiach z oblasti technológií výmenníkov tepla. 

SSP je k dispozícii v dvoch verziách: SSP G7 a SSP Online. SSP G7 je plnohodnotná samostatná verzia, ktorú si môžete nainštalovať do svojho počítača. SSP Online je odľahčená webová verzia, ktorá využíva internetový prehliadač Internet Explorer 9, Firefox alebo Chrome. Je k dispozícii nepretržite, vždy v aktuálnej verzii a umožňuje vám ukladať výpočty do online úložiska. Nevyžaduje žiadnu inštaláciu, a pritom môžete byť vďaka zabezpečenému prístupu úplne pokojní. 

SSP G7 – Inštalácia priamo do vášho PC

Ak pracujete v sieti s obmedzenými možnosťami, môžete si namiesto toho aplikáciu stiahnuť do svojho počítača, a potom ju nainštalovať podľa nasledujúcich  pokynov na registráciu.

SSP Online – Prihlásenie a práca online

Pomoc SSP