O spoločnosti SWEP

Challenge Efficiency. Make a difference.


Spoločnosť SWEP optimalizuje využívanie energie, materiálov a priestoru pri vykurovacích a chladiacich systémoch. Ponúkame pohodlné a udržateľné riešenia pre ľudí na celom svete.

Produkty budúcnosti

Už viac ako 30 rokov spoločnosť SWEP pôsobí na celosvetovom trhu a je popredným výrobcom doskových spájkovaných výmenníkov tepla. Jej zakladateľmi boli traja priekopníci, ktorí verili v technológiu spájkovania výmenníkov a využili príležitosť pre rozbeh výroby vo švédskom mestečku Landskrona. Ich nadšenie, kreativita a osobitný prístup prispel k aktívnemu rozvoju podnikania, čoho výsledkom sú produkty budúcnosti s vysoko efektívnym využitím. Tento duch je vo SWEPe prítomný dodnes, vďaka čomu posúvame hranice možného.

Účinnosť, ktorá prináša konkurenčnú výhodu

Efektívnosť je základným pilierom a dennodennou výzvou SWEPu, a to nielen v samotných produktoch, ale aj v spôsobe práce a s ním súvisiacich interakciách. Svoje skúsenosti a inovatívnosť využívame na tvorbu trvalo udržateľného vykurovania a chladenia, vďaka ktorým majú naši zákazníci konkurenčnú výhodu. Naše spájkované doskové tepelné výmenníky majú preto jedinečný výkon a najnižšie prevádzkové náklady.

Osvedčené a upravené na mieru

Kombinovanie štandardných komponentov pre tvorbu riešení na mieru nám umožňuje zachovať si nízke náklady a dobu na realizáciu, pričom naďalej ručíme za maximálny výsledok pri každej požiadavke zákazníka. Máme najväčšiu škálu certifikovaných spájkovaných doskových tepelných výmenníkov na trhu, od najmenšej veľkosti po najvyšší objem, pre citlivé aj agresívne programy a s dôveryhodnými externými referenciami o výkone.

Zdieľanie skúseností prináša najlepšie výsledky

Úzka spolupráca, zdieľanie skúseností a integrovaný rozvoj nám umožňuje optimalizovať riešenie pre každého zákazníka. Vďaka tomu sme si získali dôveru mnohých popredných svetových výrobcov zariadení na vykurovanie a chladenie. Úspech spočíva aj v strategickom umiestnení piatich výrobných závodov a distribučných miest, čo nám umožňuje efektívne slúžiť klientom na celom svete.

______________________________________________________________________

SWEP je súčasťou globálnej korporácie Dover

Dover je diverzifikovaný globálny výrobca a poskytovateľ riešení s ročným príjmom približne 8 miliárd USD. Dodávame inovatívne zariadenia a komponenty, spotrebný materiál, náhradné diely, softvérové a digitálne riešenia a podporné služby prostredníctvom piatich prevádzkových segmentov: Inžinierske výrobky, čistá energia a tankovanie, zobrazovanie a identifikácia, čerpadlá a procesné riešenia a technológie pre klímu a udržateľnosť. Spoločnosť Dover kombinuje globálny rozsah s prevádzkovou agilitou, aby bola lídrom na trhoch, na ktorých pôsobíme. Tým, že náš podnikateľský prístup je uznávaný už viac ako 65 rokov, náš tím viac ako 25 000 zamestnancov má proaktívne zmýšľanie, pričom spolupracuje so zákazníkmi, aby nanovo definovali, čo je možné. Centrála v Downers Grove, Illinois, Dover obchoduje na Newyorskej burze cenných papierov pod skratkou „DOV“ Ďalšie informácie sú k dispozícii na stránke dovercorporation.com.