SWEP výpočtový softvér

SSP je náš jedinečný softvér vyvinutý pre pokročilé výpočty výmeny tepla. Softvér zvláda napríklad jednofázové, kondenzačné, odparovacie, kaskádové výpočty a dvojstupňové aplikácie. Zadajte vstupné údaje a SSP okamžite predloží koncept produktu, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. SSP tiež obsahuje výpočtové vzory a pokyny pre obľúbené aplikácie pre koncových používateľov.

Program vyvinutý pre náročné výpočty a s intuitívnym užívateľským rozhraním sa stal efektívnym nástrojom pre inžinierov na celom svete. Je k dispozícii v mnohých rôznych jazykoch a je založený na našich rozsiahlych znalostiach technológie výmenníkov tepla. 

SSP je k dispozícii v dvoch rôznych verziách: SSP G8 a DThermX. SSP G8 je úplná samostatná verzia, ktorú je možné nainštalovať do počítača. DThermX je ľahšia verzia založená pre prehliadače, ako sú Edge, Safari, Firefox alebo Chrome. Je k dispozícii nepretržite, neustále aktualizovaná a umožňuje vám ukladať výpočty online. Nie je potrebná inštalácia a máte istotu zabezpečeného prihlásenia.

SSP G8 – inštalácia priamo do vášho PC

(Ak máte blokovanú sieť, môžete si namiesto toho stiahnuť softvér do svojho počítača a potom ho nainštalovať podľa nasledujúcich pokynov na registráciu)

DThermX – Prihláste sa a používajte online (Internet Explorer nie je podporovaný)

SSP pomoc a návody