SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

SWEP výpočtový softvér

SSP je náš jedinečný softvér vyvinutý pre pokročilé výpočty výmeny tepla. Softvér zvláda napríklad jednofázové, kondenzačné, odparovacie, kaskádové výpočty a dvojstupňové aplikácie. Zadajte vstupné údaje a SSP okamžite predloží koncept produktu, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám. SSP tiež obsahuje výpočtové vzory a pokyny pre obľúbené aplikácie pre koncových používateľov.

Program vyvinutý pre náročné výpočty a s intuitívnym užívateľským rozhraním sa stal efektívnym nástrojom pre inžinierov na celom svete. Je k dispozícii v mnohých rôznych jazykoch a je založený na našich rozsiahlych znalostiach technológie výmenníkov tepla. 

SSP je k dispozícii v dvoch rôznych verziách: SSP G8 a DThermX. SSP G8 je úplná samostatná verzia, ktorú je možné nainštalovať do počítača. DThermX je ľahšia verzia založená pre prehliadače, ako sú Edge, Safari, Firefox alebo Chrome. Je k dispozícii nepretržite, neustále aktualizovaná a umožňuje vám ukladať výpočty online. Nie je potrebná inštalácia a máte istotu zabezpečeného prihlásenia.

SSP G8 – inštalácia priamo do vášho PC

(Ak máte blokovanú sieť, môžete si namiesto toho stiahnuť softvér do svojho počítača a potom ho nainštalovať podľa nasledujúcich pokynov na registráciu)

DThermX – Prihláste sa a používajte online (Internet Explorer nie je podporovaný)

SSP pomoc a návody