Produkty AHRI Certified

Overený výkon systémov na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu 

Ak hľadáte vyššiu bezpečnosť výkonu overenú externou nezávislou inštitúciou, rada A od spoločnosti SWEP je tá správna voľba. Spájkované doskové tepelné výmenníky majú ako prvé certifikát od AHRI (Ústav pre klimatizácie, vykurovanie a chladenie) a okrem toho sú ako stvorené na vykurovacie, vetracie a klimatizačné systémy, a diaľkové vykurovanie a chladenie.

Certifikačné programy AHRI sú uznávané ako osvedčenie o výkone pri vykurovacom, klimatizačnom a komerčnom chladiacom vybavení. Produkty zapojené do programu každoročne testujú nezávislé externé laboratóriá najaté ústavom AHRI s cieľom overiť, či spĺňajú špecifické výkonnostné hodnotenia uvedené v kartách údajov a selekčnom softvéri (v našom prípade je to SSP).

Kupujúcim to umožňuje vyhodnotiť a rovnocenne porovnať vybrané produkty na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu. Ako zákazníka vás ubezpečujeme, že rada A od spoločnosti SWEP ponúka potrebný výkon a spoľahlivé, účinné riešenie, ktoré si nevyžaduje ďalšie testovanie v teréne.

Rada A od spoločnosti SWEP má certifikát tohto certifikačného programu AHRI: Liquid to Liquid Brazed & Fusion Bonded Plate Heat Exchangers