SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Produkty AHRI Certified

Overený výkon systémov na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu 

Ak hľadáte vyššiu bezpečnosť výkonu overenú externou nezávislou inštitúciou, rada A od spoločnosti SWEP je tá správna voľba. Spájkované doskové tepelné výmenníky majú ako prvé certifikát od AHRI (Ústav pre klimatizácie, vykurovanie a chladenie) a okrem toho sú ako stvorené na vykurovacie, vetracie a klimatizačné systémy, a diaľkové vykurovanie a chladenie.

Certifikačné programy AHRI sú uznávané ako osvedčenie o výkone pri vykurovacom, klimatizačnom a komerčnom chladiacom vybavení. Produkty zapojené do programu každoročne testujú nezávislé externé laboratóriá najaté ústavom AHRI s cieľom overiť, či spĺňajú špecifické výkonnostné hodnotenia uvedené v kartách údajov a selekčnom softvéri (v našom prípade je to SSP).

Kupujúcim to umožňuje vyhodnotiť a rovnocenne porovnať vybrané produkty na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu. Ako zákazníka vás ubezpečujeme, že rada A od spoločnosti SWEP ponúka potrebný výkon a spoľahlivé, účinné riešenie, ktoré si nevyžaduje ďalšie testovanie v teréne.

Rada A od spoločnosti SWEP má certifikát tohto certifikačného programu AHRI: Liquid to Liquid Brazed & Fusion Bonded Plate Heat Exchangers