Diaľkové kúrenie

Ponúkame spájkované doskové tepelné výmenníky (BHPE) s najvyšším výkonom pre systémy mestského vykurovania a chladenia. Naše tepelné výmenníky znižujú svojou kompaktnosťou, spoľahlivosťou a systémom bez tesnení náklady na údržbu a montáž a zároveň zvyšujú účinnosť. Dobre sa osvedčili už v miliónoch systémov po celom svete. 

Najširší kapacitný rozsah, ktorý vyhovie vaším potrebám

Ponúkame najširšiu škálu spájkovaných doskových tepelných výmenníkov na trhu, od menších zariadení po modely s najvyšším výkonom, ktoré ponúkajú niekoľko megawattov vykurovania alebo chladenia. Náš modulárny koncept ponúka prispôsobivosť, ktorú potrebujete, zatiaľ čo naše rozsiahle celosvetové skúsenosti nám umožňujú pokryť všetky alternatívy a oblasti.

Spájkované doskové tepelné výmenníky sú pokrokom

Vďaka svojej trvácnosti, mimoriadnym nákladom životného cyklu a kompaktnej veľkosti, si spájkovaná technológia rýchlo získava prvotné postavenie medzi systémami diaľkového kúrenie. Spájkované doskové tepelné výmenníky začali v posledných dvoch desaťročiach nahrádzať tradičné technológie ako „plášť a potrubie“ a „doska a rám“ (utesnené alebo doskové výmenníky (PHE)). Spájkované doskové tepelné výmenníky sú uprednostňovanou a najbežnejšou technológiou tepelných výmenníkov v európskej sieti diaľkového kúrenie.