SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Diaľkové kúrenie

Ponúkame spájkované doskové tepelné výmenníky (BHPE) s najvyšším výkonom pre systémy mestského vykurovania a chladenia. Naše tepelné výmenníky znižujú svojou kompaktnosťou, spoľahlivosťou a systémom bez tesnení náklady na údržbu a montáž a zároveň zvyšujú účinnosť. Dobre sa osvedčili už v miliónoch systémov po celom svete. 

Najširší kapacitný rozsah, ktorý vyhovie vaším potrebám

Ponúkame najširšiu škálu spájkovaných doskových tepelných výmenníkov na trhu, od menších zariadení po modely s najvyšším výkonom, ktoré ponúkajú niekoľko megawattov vykurovania alebo chladenia. Náš modulárny koncept ponúka prispôsobivosť, ktorú potrebujete, zatiaľ čo naše rozsiahle celosvetové skúsenosti nám umožňujú pokryť všetky alternatívy a oblasti.

Spájkované doskové tepelné výmenníky sú pokrokom

Vďaka svojej trvácnosti, mimoriadnym nákladom životného cyklu a kompaktnej veľkosti, si spájkovaná technológia rýchlo získava prvotné postavenie medzi systémami diaľkového kúrenie. Spájkované doskové tepelné výmenníky začali v posledných dvoch desaťročiach nahrádzať tradičné technológie ako „plášť a potrubie“ a „doska a rám“ (utesnené alebo doskové výmenníky (PHE)). Spájkované doskové tepelné výmenníky sú uprednostňovanou a najbežnejšou technológiou tepelných výmenníkov v európskej sieti diaľkového kúrenie.