SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Lodné motory

Spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) spoločnosti SWEP podľa lodného členenia, sú vhodné pre celú radu aplikácií ako ohrievače palivového oleja, chladiče oleja, nákladné a komerčné chladiace jednotky a odparovacie plynové systémy pre dopravníky plynu. Pokrývame všetky hlavné triedy spoločnosti a ponúkame lokálnu výrobu na niekoľkých miestach na celom svete.

Naša silná účasť na tomto trhu je jedným z dôvodov prečo majú spájkované doskové výmenníky tepla veľké prenikanie na trhu s ohrievačmi ťažkých vykurovacích olejov, ktoré sa uprednostňujú pred separátormi. Spájkované doskové výmenníky tepla dominujú na trhu s lodnými chladičmi, predovšetkým aplikáciami pre ekonomizéry, so svojim širokým zastúpením výparníkov a rastúcim podielom na trhu pre všetky typy funkcie výmenníkov tepla. Naša ponuka spája schopnosti a komplexnú škálu výrobkov s výkonnosťou od tej najnižšej po veľmi vysokú.

Našim posledným príspevkom na lodnom trhu je rastúce množstvo zariadení kompaktných odparovacích plynových (BOG) systémov v dopravníkoch plynu, ako aj odparovačov s integrovaným BOG systémom a LNG odparovačov pre palivový systém lodí. 

Súvisiace produkty