Lodné motory

Spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) spoločnosti SWEP podľa lodného členenia, sú vhodné pre celú radu aplikácií ako ohrievače palivového oleja, chladiče oleja, nákladné a komerčné chladiace jednotky a odparovacie plynové systémy pre dopravníky plynu. Pokrývame všetky hlavné triedy spoločnosti a ponúkame lokálnu výrobu na niekoľkých miestach na celom svete.

Naša silná účasť na tomto trhu je jedným z dôvodov prečo majú spájkované doskové výmenníky tepla veľké prenikanie na trhu s ohrievačmi ťažkých vykurovacích olejov, ktoré sa uprednostňujú pred separátormi. Spájkované doskové výmenníky tepla dominujú na trhu s lodnými chladičmi, predovšetkým aplikáciami pre ekonomizéry, so svojim širokým zastúpením výparníkov a rastúcim podielom na trhu pre všetky typy funkcie výmenníkov tepla. Naša ponuka spája schopnosti a komplexnú škálu výrobkov s výkonnosťou od tej najnižšej po veľmi vysokú.

Našim posledným príspevkom na lodnom trhu je rastúce množstvo zariadení kompaktných odparovacích plynových (BOG) systémov v dopravníkoch plynu, ako aj odparovačov s integrovaným BOG systémom a LNG odparovačov pre palivový systém lodí.