SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Ropa a plyn

Naše modulárne portfólio výrobkov nám umožňuje vyrábať spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) na objednávku pre také aplikácie ako sú systémy odparovania alebo kondenzácie zemného plynu, obohacovanie bioplynu a selektívna ťažba plynových zložiek, rovnako ako aj pre priemyselné využitie plynov ako je vzduch alebo oxid uhličitý. Výmenníky spoločnosti SWEP sú svojou kompaktnosťou, vysokou tepelnou účinnosťou, jednoduchým nastavením a krátkou dobou realizácie lepšie ako výmenníky s technológiou „plášť a potrubie“, historicky dominantnou technológiou pre väčšinu z týchto systémov.

Naša široká ponuka spájkovaných doskových výmenníkov tepla vyhovie chladeniu mnohých typov oleja, ako sú hydraulické, motorové a prevodové oleje. Spoľahlivosť a kompaktnosť našich výmenníkov tepla sú vysoko cenené pri využívaní chladenia oleja v motoroch, veterných mlynoch, vlakoch, atď., kde je priestor pre umiestnenie výmenníka tepla a prístup na jeho údržbu obmedzený. Naše rozsiahle portfólio sa dokáže vyrovnať s rôznymi výzvami, od extrémne viskóznych prevodových olejov po alternatívy bez prímesku medi. Vďaka optimalizovaným olejovým a vodným kanálom s vysokým prietokom, umožňuje AsyMatrix® technológia našej spoločnosti výrobu ešte menších systémov.

Súvisiace produkty