SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Ropa a plyn

Naše modulárne portfólio výrobkov nám umožňuje vyrábať spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) na objednávku pre také aplikácie ako sú systémy odparovania alebo kondenzácie zemného plynu, obohacovanie bioplynu a selektívna ťažba plynových zložiek, rovnako ako aj pre priemyselné využitie plynov ako je vzduch alebo oxid uhličitý. Výmenníky spoločnosti SWEP sú svojou kompaktnosťou, vysokou tepelnou účinnosťou, jednoduchým nastavením a krátkou dobou realizácie lepšie ako výmenníky s technológiou „plášť a potrubie“, historicky dominantnou technológiou pre väčšinu z týchto systémov.

Naša široká ponuka spájkovaných doskových výmenníkov tepla vyhovie chladeniu mnohých typov oleja, ako sú hydraulické, motorové a prevodové oleje. Spoľahlivosť a kompaktnosť našich výmenníkov tepla sú vysoko cenené pri využívaní chladenia oleja v motoroch, veterných mlynoch, vlakoch, atď., kde je priestor pre umiestnenie výmenníka tepla a prístup na jeho údržbu obmedzený. Naše rozsiahle portfólio sa dokáže vyrovnať s rôznymi výzvami, od extrémne viskóznych prevodových olejov po alternatívy bez prímesku medi. Vďaka optimalizovaným olejovým a vodným kanálom s vysokým prietokom, umožňuje AsyMatrix® technológia našej spoločnosti výrobu ešte menších systémov.

Súvisiace produkty

B30

B30

B30 je asymetrický tepelný výmenník s krížovým prietokom. Je obzvlášť vhodný do systémov "plyn do vody" a na odvedenie prítokov z hlavných tokov. 2½″ potrubie zvládne prietok vody do 58 m³/h (255 gpm). Možno ho použiť ako tepelný výmenník sacieho plynu v chladičoch do 350 kW, ako doplnkový chladič…

B35T

B35T

B35T je vhodným riešením pre mnoho zostáv v mestskom vykurovaní, priemyselnej rekuperácii, HVAC, kombinácii vykurovania a tvorby energie a pri chladení motorov olejom. Vynikajúco sa hodí do systémov na účinný prenos tepla s nízkym poklesom tlaku s potrubím do 2½″ a prietokom vody 58 m³/h (255 gpm)

B633

B633

B633 je spájkovaný doskový tepelný výmenník s vysokou prietokovou kapacitou vhodný pre rozličné náročné systémy, ako sú kondenzátory a výparníky v elektrárňach, olejové chladiče motorov, kondenzátory pár, rekuperácia tepla v chladičoch alebo pre špecifické systémy mestského vykurovania. Pri vysokej…

B649

B649

B649 sa ideálne hodí na mestské vykurovanie a chladiace siete, HVAC a priemyselné projekty, ktoré si vyžadujú účinné kompaktné spájkované doskové tepelné výmenníky s presnou teplotou pri vysokom prevádzkovom tlaku. Veľký jednofázový B649 ponúka výkon doskového výmenníka, no bez opotrebovania. V…

All-stainless

All-stainless

All-Stainless is a range of durable, compact, and efficient BPHEs for the most demanding applications and the ideal choice for industrial and utility applications that impose high demands on corrosion resistance and have a low tolerance for contamination.