SWEP uses cookies to make your visit to our web pages as pleasant as possible. By using our services, we assume that you agree to the use of cookies. Further information on data protection can be found in our privacy policy.

Veterná energia

Spájkované doskové výmenníky tepla (BPHE) spoločnosti SWEP sú kľúčovým prvkom v systémoch prevodu veternej elektrárne a hydraulických systémoch, pri ktorých je schopnosť integrovať komponenty systému dôležitou súčasťou hodnotovej propozície výmenníka tepla. Dimenzovaním olejových chladičov s vysokou presnosťou pre prevádzku v inteligentnom systéme dosahujeme optimálnu prevádzkovú teplotu a zároveň maximalizujeme účinnosť systému. Naša popredná technológia a veľké portfólio produktov nám umožňujú poskytovať najviac kompaktné a energeticky účinné riešenia na trhu.

Ponúkame najkompaktnejšie riešenia pre chladiče so zmesou voda/glykol, prevodníky frekvencie, systémovú integráciu s chladiacimi systémami generátorov a deionizovanú vodu v prevodníkoch stredného napätia.

Súvisiace produkty

B80AS

B80AS

B80AS stavia na úspešnej platforme 80 a rozširuje ju o výhody našej patentovanej technológie AsyMatrix® s cieľom ponúkať vyšší tepelný výkon a nižší pokles tlaku. B80AS má rovnaké fyzické parametre ako súčasný B80, vďaka čomu ho možno zabudovať ako vylepšenie do aktuálnych systémov. Cieľové využitie…

B85

B85

B85 je veľmi účinný tepelný výmenník s vyšším tepelným výkonom než iné porovnateľné produkty. B85 je ideálnou voľbou pre vysoko výkonné kondenzátory a pri náročných požiadavkách na prenos tepla. Vďaka veľkým otvorom si poradí s veľkým objemom. Menšia hĺbka tlakovania v porovnaní s predchádzajúcimi…

B120T

B120T

B120T bol vyvinutý špeciálne s ohľadom na náročné vykurovacie a priemyselné systémy, zvyčajne pre prostredie "voda - voda" a olejové chladiče. Prispel k rýchlemu prechodu z tradičných skladaných tepelných výmenníkov a riešení "plášť - potrubie" k spájkovaným doskovým výmenníkom. Našiel široké…

B427

B427

Účinný B427 má štyri rozličné typy dosiek, vďaka čomu sa ľahko prispôsobí širokej škále vykurovacích a priemyselných systémov. 4″ potrubie zvládne prietok vody do 156 m³/h (686 gpm).

All-stainless

All-stainless

All-Stainless is a range of durable, compact, and efficient BPHEs for the most demanding applications and the ideal choice for industrial and utility applications that impose high demands on corrosion resistance and have a low tolerance for contamination.